O nas

 

STUDIO ARCHITEKTURY I URBANISTYKI funkcjonuje od 1996 roku.

 

Pracownia projektowa zajmuje się kompleksową obsługą zarówno projektów budowlanych jak i opracowań urbanistycznych. Obsługujemy proces budowlany od etapu koncepcji i założeń programowo-funkcjonalnych przez projekt budowlany do uzyskania pozwolenia na budowę. W trakcie realizacji inwestycji zapewniamy nadzór autorski i inwestorski. Pracownia ściśle współpracuje z Urzędami Miast i Gmin na terenie naszego województwa przy opracowywaniu decyzji o warunkach zabudowy i celu publicznego.

banner 1a
banner 2a

 

Firma w sposób kompleksowy zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz zarówno budynków użyteczności publicznej, lokali gastronomicznych, jak i domów jednorodzinnych oraz mieszkań. W naszych realizacjach staramy się wdrażać najnowsze technologie i materiały wykończeniowe, dostosowując je do specyfiki danego wnętrza. Podczas pracy nad projektem najważniejsze są zawsze potrzeby klienta – przyszłego użytkownika. Wnętrze, które powstaje jest efektem nie tylko wrażliwości projektanta, ale przede wszystkim oczekiwań inwestora. Sprawą niezmiernie ważną są zatem spotkania i rozmowy, które pozwalają znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące klienta i projektanta.

Wykonujemy projekty domów na indywidualne zamówienie od podstaw oraz dostosowujemy projekty już istniejące. Przygotowujemy projekty rozbudowy, nadbudowy, remontów oraz modernizacje obiektów już istniejących, w tym obiektów znajdujących się pod ochroną konserwatorską. Wykonujemy inwentaryzacje budowlane, a także przygotowujemy ekspertyzy budowlane. Każdy nasz projekt uzupełniony jest fotorealistyczną wizualizacją, dzięki której można obejrzeć inwestycję zanim jeszcze powstanie.

 

 

 

 

 

© Studio Architektury i Urbanistyki mgr inż. architekt Małgorzata Wojtaś-Frankowska